Zástery

Pre profesionálov aj reklamné účely

Zástery sú našou silnou stránkou. Za celú dobu našej existencie sme ich vyrobili viac ako 

2 000 000 ks

v rôznych vzoroch, farbách a pre rôzne spôsoby využitia. Ak potrebujete štýlové zástery pre vašich barmanov, profesionálne zástery pre kuchárov alebo promo zástery pre vašu reklamnú kampaň, radi vám ich vyhotovíme aj na mieru. 

Zástera na mieru pre KOGO:

  • 65% polyester / 35% bavlna
  • 90x90cm
  • rázporok v strede
  • odševky v páse pre tvarovanie
  • výpustkové vrecká
  • výšívaná aplikácia RYBY
  • výšivka loga KOGO

Polovičné zástery

Toto sú naše štandardné rozmery polovičných záster. Je samozrejme možné vyrobiť zásteru s inými rozmermi, pridať vrecko atď. Pri rozmere 90x90cm sa často využíva rázporok pre lepší komfort pri chodení.

80x45cm - nad kolená
80x45cm - nad kolená
90x70cm - pod kolená
90x70cm - pod kolená
90x90cm - po členky
90x90cm - po členky

Štandardné farby

Vyberte si z našej farebnice, v ktorej nájdete 20 farieb, ktoré sú takmer výhradne na báze 65% polyester / 35% bavlna. Toto zloženie zabezpečuje dlhú životnosť. nekrčivosť i farbostálosť.

Výroba na mieru

Vyrábame zástery aj pre veľkoodberateľov či potravinárske firmy. Samozrejme podľa danej pšecifikácie. Neváhajte nás kontaktovať s vašou požiadavkou pomocou formulára, ktorý je nižšie.

Sada na grilovanie

Toto je sada zástery a chňapky, ktorú sme nazvali GRILMAJSTER (kúpite tu). Je z čierneho denimového materiálu a na zásteru si môžete dať vyšiť meno. Radi vám podobnú sadu vyrobíme podľa vašich požiadaviek. 

Zástery s náprsenkou

Zástery s náprsenkou vyrábame najčastejšie v dvoch rozmeroch. Rozmer 90x90cm je určený skôr pre mužov, rozmer 70x85cm je univerzálny. Zástery môžu mať pracku na nastavovanie dĺžky či vrecko podľa želania zákazníka.

70x85 - univerzálny rozmer
70x85 - univerzálny rozmer
90x90cm
90x90cm
90x100cm
90x100cm

Farba a dezén na želanie

Ak máte požiadavku na zástery v konkrétnej (firemnej) farbe, je možné vyrobiť aj farbu podľa zadania (Pantone). Neváhajte nás kontaktovať s dopytom.

Výšivka & potlač

Branding k zásterám nevyhnutne patrí. Či už sa rozhodnete pre výšivku, potlač alebo etikety, vždy sa snažíme ponúknuť vhodné riešenie. Ceny sa kalkulujú indiduálne.

Pre profesionálov

Zástera FILOMENA je určená pre náročnejších kuchárov. Je vyrobená z prúžkovaného materiálu. Má nastaviteľnú dĺžku, veľké vrecko a pútka na utierku či kuchárske náradie. Je súčasťou našej novej Bistrowear edície. Kúpite ju tu.

Barmanské, somelierske, kožené i z nepravej kože...

Máte záujem o zástery?

Napíšte nám na zeda@zeda.eu 

alebo cez formulár: